8تا از بهترین برندهای ریمل

8تا از بهترین برندهای ریمل

یکی از اجزای مهم صورت که باید زیباتر دیده شود چشم و مژه هایی پرپشت و بلند است. برای اینکه مژه هایی پرپشت و بلند داشته باشید باید از ریمل استفاده کنید.

نکته مهم این است که از ریملی استفاده کنید که هیچ گونه آسیبی به چشم شما نرساند.

در اینجا ما شما را با بهترین برندهای ریمل آشنا می کنیم.

لورآل

یکی از اولین ریمل های حجم دهنده، ریمل لورآل است که با فرچه نرمی که دارد مژه ها را بلند کرده و حجم می دهد بدون اینکه مژه ها بهم بچسبد.

این ریمل حالت طبیعی و بلندی به مژه ها می دهد و قیمت آن به نسبت بالاست.

بهترین ریمل لورآل

ریمل لانکوم

ریمل لانکوم یکی از معروف ترین ریمل ها است که باعث می شود مژه ها بالا نگه داشته شوند.

درسته که قیمت نسبتا بالایی دارد ولی ارزش خرید داشته چون حتی کوتاه ترین مژه ها را حجم داده و بلند می کند. همچنین باعث تقویت مژه می شود.

ریمل لانکوم ، ریمل خوب

دیپ رومانس

ریمل حجم دهنده و بلند کننده دیپ رومانس، در آن از فرمولاسیون کربن سیاه استفاده شده و با آب گرم می توانید آن را بشویید. ماندگاری آن بالا بوده و می توان گفت که تا 16 ساعت روی مژه ها می ماند.

فرمولاسیون خاص ریمل دیپ رومانس Carbon Black بسیار ویژه بوده و یک ریمل ضد آب می باشد. برس ریمل بیش از 500 دندانه وجود دارد و طوری طراحی شده که حتی ریزترین مژه های شما را به بلندترین مژه تبدیل می کند.

ریمل رومانس، ریمل خوب

میبلین

ریمل میبلین برای استفاده روزانه مناسب بوده و یکی از قدیمی ترین مارک ریمل است. این ریمل انواع مختلفی دارد که هر کدام کار جداگانه ای انجام می دهند ولی در کل ریمل میبلین برای مژه های کوتاه و بی حالت مناسب است.

این ریمل مژه ها را مشکی و بلند می کند و قیمت آن کاملا مناسب است. اگر بخواهیم از خصوصیات ریمل میبلین را بگوییم به اینکه مژه ها را بهم نمی چسباند و ماندگاری بالایی دارد، می توان اشاره کرد.

ریمل میبلین، ریمل با کیفیت

اسنس

ریمل حجم دهنده اسنس مدل I Love Extreme Crazy Volume، جزوه یکی از محبوب ترین ریمل ها است که محصول کشور ایتالیا است. این مدل ریمل اسنس بافت مشکی و کرمی دارد که باعث شده تا همه مژه ها را پوشش دهد.

جنس برس ریمل حجم دهنده اسنس مدل I Love Extreme Crazy Volume، فیبری بوده و با دو لبه شکاف دار که حاوی فرچه های کوچک تر است باعث می شود تا مژه های شما خیلی خیلی حجیم شوند.

این ریمل مانع از خشکی و شکنندگی مژه ها می شود و ماندگاری بسیار بالایی دارد، یدون اینکه مژه ها را بهم بچسباند.

ریمل اسنس، ریمل بلند کننده

دیورشو

ریمل کلاسیک دیورشو یکی از محصولات بی عیب است. شما می توانید این ریمل را با لباس های خود ست کنید چون رنگ های مختلفی دارد. برس ریمل دیورشو به صورت تابدار بوده و حالت زیبایی به مژه ها می دهد.

ماندگاری آن خیلی بالا بوده و حجم دهنده خوبی است.

ریمل کلاسیک دیورشو، ریمل رنگی

بورژوآ

ریمل بورژوآ مدل Twist Up The Volume Ultra Black، یک برس با دو کارایی دارد. این ریمل بخاطر برس پیچشی که دارد مژه ها را بلند کرده و حجم زیادی به آن می دهد.

جنس برس آن از پلاستیک است و فاصله بین دندانه های فرچه آن زیاد بود که باعث بلند تر شده مژه ها می شود. با چرخاندن بالای فرچه در جهت خلاف عقربه های ساعت، ضخامت فرچه  بیشتر شده و فاصله دندانه های فرچه کمتر می شود.

ریمل بورژوآ مدل Twist Up The Volume Ultra Black، مژه ها خیلی مشکی کرده و پوشش کامل و یکدستی به مژه ها می دهد.

ریمل بورژوآ مدل Twist Up The Volume Ultra Black

گلدن رز

یکی از محبوب ترین مدل های ریمل golden rose ، ریمل گلدن رز مدل Lash Plumping است. این ریمل کاملا مناسب افرادی با چشم های حساس است.

این ریمل مژه های شما را تا حد زیادی بلند و مشکی می کند و حجم زیادی به آن می دهد. در فرمول ریمل حجم دهنده Lash Plumping گلدن رز، موم و روغن و مواد نگه دارنده بکار رفته است.

برس آن مویی نازک است و از جنس پلاستیک بوده و با هر بار زدن آن به مژه ها، مژه ها حجیم کرده و از یکدیگر جدا می کند.

ریمل گلدن رز

 

مجله خبری طاها بیوتی