6 روش استفاده از کانسیلر

6 روش استفاده از کانسیلر

6 روش استفاده از کانسیلر

کانسیلر مثل یک پاک کن جادویی عمل می کند تا عیب های پوست شما بپوشاند و پوستی شاد داشته باشید.

کانسیلر می تواند تیرگی های پوست شما را از بین برده و پوستی یکنواخت داشته باشید. این در حالی است که نحوه استفاده از آن بسیار مهم است.

1-باید پوست خود را آماده کنید

شما باید با یک چهره تمیز و تازه شروع کنید. با لایه برداری سلول های مرده پوست خود را که باعث بسته شدن منافذ پوستتان شده را بین ببرید.

بعد از لایه برداری از مرطوب کننده پوست استفاده کنید تا پوست شما صاف و مرطوب باشد، حتی اگر پوستی چرب دارید باید از مرطوب کننده استفاده کنید.

.باید پوست خود را آماده کنید

2-از یک آغازگر برای پوستتان استفاده کنید.

یک آغازگر خوب با آب و هوای بارانی و آفتابی هم می تواند کانسیلر شما را نگه دارد.

چون هیچی بدتر از این نیست که کلی وقت گذاشتید تا یک جوش یا سیاهی دور چشم را از بین ببرید ولی تا بیرون از خانه می روید تمام آرایشتان از بین رفته و از صورتتان سر می خورد.

برای این کار می توانید از یک کرم رنگی استفاده کرده و پایه گذاری کنید و بعد از کانسیلر استفاده کنید تا چروک نشود.

از یک آغازگر برای پوستتان استفاده کنید

3-زیر چشم ها مثلث ها معکوس بکشید

در صورتی که از کانسیلر های مخصوص زیر چشم، مانند بهترین کانسیلر زیر چشم برای سیاهی استفاده می کنید این مرحله آسان و ساده است.

ابتدا باید مثلث وارونه زیر چشم خود بکشید با کمک انگشت یا برس خود کانسیلر، حواستان را جمع کنید تا کانسیلر را بکشید و به صورت لکه نگذارید چون باعث چین و چروک چشم می شود.

زمانی که کانسیلر را فقط نزدیک چشم های خود می کشید انگار فقط به همان منطقه تاکید دارید ولی برای از بین بردن تیرگی دور چشم باید به صورت مثلثی بکشید.

زیر چشم ها مثلث ها معکوس بکشید

4-کانسیلر را روی لکه ها و جوش بمالید

برای پنهان کردن لکه یا جای جوش که نمی خواهید در طول روز دیده شوند می توانید از کانسیلر سبز اصلاح کننده رنگ است استفاده کنید.

کانسیلر را بر روی جوش یا لکه خود بزنید و آن را با برس بر روی پوست بمالید تا جای آن از بین برود و دیگر قابل مشاهده نباشد.

کانسیلر را روی لکه ها و جوش بمالید

5-اطراف بینی و هرگونه قرمزی بزنید

اگر می خواهید کانسیلر را اطراف بینی خود بمالید مقداری از آن را با انگشت بر روی محل مورد نظر گذاشته و بمالید و بر روی چین اطراف بینی تمرکز زیادی کنید. سپس از یک اسفنج آرایشی که مرطوب است را با پودر سست آغشته کرده و روی محل بمالید.

اطراف بینی و هرگونه قرمزی بزنید

6-با استفاده از پودر تنظیم کنید

پودر نه تنها آرایش شما را قفل می کند بلکه از چروک شدن کانسیلر جلوگیری می کند.

نگامی که از پوشش پوست خود با کانسیلر مطمئن بودید و خواستید ظاهر خود را قفل کنید پودرهای اضافی را از بین ببرید و اسپری تنظیم کننده آرایش را به روی صورت خود اسپری کنید تا از میزان ماندگاری بالای پوست خود مطمئن شوید.

با استفاده از پودر تنظیم کنید

ویدیو 

پیشنهاد ما

کانتور کانسیلر نیکس

کانسیلر و کانتور پیچی مک

 

مجله خبری طاها بیوتی