10 تا از بهترین کرم پودرها

10 تا از بهترین کرم پودرها

هر خانمی آرزوی صورتی صاف و بدون لک را دارد تا زیبای خود را بیشتر کند. بنایراین یکی از لوازم آرایش مهم که در کیف هر خانمی پیدا می شود کرم پودر است. در اینجا می خواهیم شما را با بهترین کرم پودر ها آشنا کنیم.

کرم پودر ها برای انواع پوست از چرب ،خشک تا جوش دار در نظر گرفته شده است، هر کسی بنابر پوست خود از آن ها استفاده می کند.

کرم پودر ویشی

کرم پودرهای ویشی

پوست هایی دارای اکنه هستند بدون شک محو کردن آن ها سخت و به مراقبت های ویژه ای نیاز دارند.

محصولات مراقبتی زیادی در بازار وجود دارد ولی انتخاب کرم پودری که خیلی خوب این کار را انجام دهد مهم است.

کرم پودر ویشی مدل درما بلند به طور تخصصی برای پوست های آکنه دار فرموله شده است. معمولا این پوست ها علاوه بر آکنه دارای ناهمواری و قرمزی پوست هستند، ترشح چربی نیز باعث بیشتر نمایان شدن و براق شدن آن می شود.

باتوجه به مواردی که گفته شد شرکت ویشی این کرم پودر را عرضه کرده تا علاوه بر پوشش دهی نواقص پوست، از پوست در برابر تابش خورشید محافظت کند.

کرم پودر پوست چرب درما بلند ویشی که به 3d correction معروف است، از بین برنده عیوب و بقایای چربی پوست و منافذ باز پوست های آکنه دار می باشد.

این محصول خیلی سبک بوده و پوشانندگی بالا، ماندگاری 16 ساعته بر روی پوست دارد. کرم پودر پوست چرب ویشی مدل درما بلند باعث آبرسانی به پوست و کاهش نواقص پوست های چرب مانند ترشح چربی، منافذ پوست می شود و از بروز آکنه جلوگیری می کند. این محصول کاملا مناسب پوست های حساس است.

سالیسیلیک اسید موجود در کرم پودر درما بلند ویشی باعث بهبود عملکرد پوست می شود. همین طور اپیرولین به کار رفته در این کرم پودر التیام بخش و تسکین دهنده پوست است. با استفاده از کرم پودر ویشی هر روز شاهد کم شده عیوب پوستی خود می شوید و یکی از مهم ترین لوازم آرایش کیف شما محسوب می شود. این کرم دارای FPF25 می باشد.

کرم پودر لورآل

کرم پودر لورآل

کرم پودر لورآل بهترین کرم پودر بوده و دارای خاصیت سبک و ماندگاری 24 ساعته و پوشش حداکثری می باشد. این کرم پودر در برابر رطوبت هوا مقام بوده و بدون این که پوست را خشک کند ، عیوب پوست را از بین می برد.

کرم پودر لورآل به خوبی روی پوست می نشیند و پوشش خوبی را ایجاد می کند، رطوبت رسان بوده و در طول روز رطوبت پوست را حفظ  می کند.

این کرم پودر دارای بافتی نرم و سبک بوده و چون چربی ندارد، حالت مخملی و مات به پوست شما می دهد. کرم پودر لورآل بخوبی روی پوست می نشیند و بدون ترک خوردن و ماسیدن پوست را صاف می کند.

کرم پودر فاقد چربی لورآل سرشار از مواد مفید برای پوست بوده از برق افتادن پوست جلوگیری می کند.

فرمول و ترکیبات مرطوب کننده و آبرسانی موجود در این کرم پودر نه اینکه 24 ساعت به طور مداوم روی پوست می ماند بلکه با رطوبت رسانی مداوم باعث شادابی پوست می شود. هم چنین این کرم پودر دارای  SPF18 بوده و در برابر نور خورشید از پوست شما محافظت می کند.

 

کرم پودر میبلین

 کرم پودر میبلین

کرم پودر میبلین یکی از بهترین کرم پودر ها است که بسیار سبک بوده و دارای پوشش دهی و ماندگاری 24 ساعته بوده و برای خانم هایی که فعالیت زیادی دارند مناسب است و برای 24 ساعت پوست را شاداب نگه می دارد.

این کرم پودر باعث بسته شدن منافذ پوست نمی شود و برای انواع پوست مناسب است.

کرم پودر میبلین superstay بافتی کرم مانند و مایع دارد و به راحتی جذب پوست شده و ظاهری مات به پوست می دهد. پوشش مات آن دوام خوبی داشته و بعد از چند ساعت با چربی پوست مخلوط شده و ظاهری براق به پوست می دهد.

کرم پودر میبلین به راحتی عیوب پوست را می پوشاند و هم چنین فاقد مواد عطری است. برای پوست های معمولی تا چرب مناسب است.

کرم پودر ریمل

کرم پودر ریمل لاندن

 

کرم پودر ریمل ضد آفتاب، شاداب کننده، مرطوب کننده و محافظت کننده پوست است. بخوبی جذب پوست می شود و پوشش دهی بالا و زیبایی روی پوست دارد.

برای این که پوستی زیبا و یک دست با پوشش دهی بالایی داشته باشید استفاده از این کرم پودر به عنوان زیر ساز مفید است. کرم پودرها در انواع مختلفی پودری، کرمی و مایع تولید می شوند.

بهترین برندهای کرم پودر، شرکت ریمل لندن در حوزه لوازم آرایش جزو تولید کنندگان مهم است، که با مواد اولیه با کیفیت در تولید محصولات خود تلاش می کند.

هیشه باید با توجه به شرایط آب و هوایی از انواع کرم پودر استفاده کرد، مثلا در هوای گرم از کرم پودر مایع استفاده نشود و در هوای سرد استفاده از کرم پودرهای غلیظ تر مناسب تر است.

اگر پوست چربی دارید از محصولات فاقد چربی استفاده کنید و اگر پوست خشک دارید از کرم پودر های چرب استفاده کنید.

کرم پودری که در شرکت Rimeel London تولید می شود برای پوست های چرب مناسب بوده از چرب شدن پوست جلوگیری می کند.

این کرم پودر مات 12 ساعت ماندگاری داشته و از براق شدن پوست جلوگیری می کند. کرم پودر مات ریمل لندن مایع بوده و دارای رنگ بندی متنوع و با بافت بسیار سبکی که دارد به خوبی عیوب پوست، لک و جوش و… را می پوشاند.

کرم پودر این لی

کرم پودر این لی

شما به محض استفاده از کرم پودر این لی متوجه بافت نرم، پخش شدگی سریع و لذت بردن از آن می شوید. مات بودن آن مانع از مصنوعی بودن آن روی پوست می شود و از براق شدن جلوگیری می کند.

کرم پودرهایی که به راحتی روی پوست پخش می شوند یکی از بهترین کرم پودر ها هستند.

فرمول به کار رفته در این محصول باعث شده تا چهره شما در طول روز شاداب و طبیعی بماند و از براق شده آن مخصوصا بر روی پیشانی و بینی جلوگیری می کند. مقاوم بودن آن در برابر رطوبت و گرما از مزایای کرم پودر این لی است. کرم پودر این لی برای پوست های چرب و مختلط گزینه خوبی است.

کرم پودر الارو

کرم الارو

ماده اکتیوی وجود در کرم پودر الارو قابلیت نفوذ در لایه های پوست را دارد و کمک میکنند تا مواد ضد چروک به خوبی وارد پوست گردند. ماده اکتیوی بدون اثرات منفی برلایه های مختلف پوست و تغییر رنگ پوست در دراز مدت اثرات مثبتی بر روی پوست می گذارد.

کرم پودر الارو با خاصیت ضد چروک، نرم و سبک و با جذب بالایی که دارد پوست را یکنواخت و صاف می کند.

کرم پود الارو خاصی های دیگری دارد، یکی کاهش خطوط پوست و پیری پوست و دیگری تنظیم کننده ترشح سبوم پوست.

این کرم پودر مناسب انواع پوست و پوست های چرب و اکنه دار  است.

کرم پودر دوسه

کرم پودر دو سه

بیشتر کرم پودرها سنگین بوده برای پوست دورچشم مناسب نیست بنابراین برای رفع تیرگی و پف و چروک دور چشم بهتر است از کانسیلر استفاده شود. کانسیلر با کرم پودر دوسه، دارای دو عملکرد کانسیلر و کرم پودر می باشد و کاملا مناسب افرادی است که چهره ای بی نقص می خواهند.

این محصول سبک و نرم و با پوشش  دهی که دارد تمام معایب سطحی پوست را از بین می برد.

ضد لک و چروک بوده و حلقه های تیره دور چشم را از بین می برد. این کرم پودره دوکاره دو سه، ضد آفتاب است و از پوست در برابر نور خورشید محافظت می کند.

این محصول علاوه بر حفظ رطوبت پوست از انسداد منافظ پوست جلوگیری می کند. این کرم پودر بدون اسانس و  عطر است و ضد آب نیست. بنابراین برای پوست های حساس گزینه خوبی است.

طرز استفاده از کرم پودر دو سه: ابتدا باید کرم پودر را به صورت نقطه نقطه روی پوست زده و با بعد با نوک انگشت یا اسفنج آن را به سمت خارج و به جهت روی موی صورت پخش کرد.

این نکته را توجه کنید که با انگشت بهتر روی پوست می نشیند چون نوک انگشت گرم بوده و با گرمای آن کرم پودر آب می شود بدین ترتیب بهتر می توان کرم پودر را روی نقاطی مثل چانه و پلک ها پخش کرد.

کرم پودر مدیسان

کرم پودر مدیسان

کرم ضد آفتاب مدیسان که مانند کرم پودر پوشش دهی دارد، همزمان نیاز پوست به کرم پودر وضد آفتاب را تامین می کند.

پوست های چرب با ترشح چربی باعث بزرگ شدن منافذ پوستی می شوند. کرم های ضد آفتاب فاقد چربی مدیسان دارای یکسری ترکیباتی است که تنظیم کننده ترشح چربی است.

ماده tea tree oil خاصیت ضد میکروبی داشته و تنظیم کننده ترشح سبوم پوست، از ایجاد آکنه در پوست های چرب جلوگیری می کند.

این محصول پوشش دهی بالایی داشته و عیوب پوست را بخوبی می پوشاند و مدت زمان تمدید آن بسیار کوتاه تر از بقیه کرم پودر ها است.

کرم پودر آموتیا

کرم پودر آموتیا

کرم پودر آموتیا حاوی روغن آرگان بوده و همواره پوششی یکدست و بی عیب و نقص را برایتان فراهم می آورد. کرم پودر آموتیا حاوی روغن دارای بافت سبک فلوییدی بوده است که برای انواع پوست ها مناسب است.

کرم پودر روغن آرگان اموتیا ضد التهاب و ضد پیری دارد و از پوست شما در برابر نور خورشید محافظت می کند.

کرم پودر روغن ارگان اموتیا مورد تایید متخصص های پوست است و حاوی روغن ارگان و ویتامین E است.

این محصول رنگی مات یکدست به پوست شما می دهد و هم چنین ضد آب است. ماندگاری آن 12 ساعت است. این کرم پودر پوششی بالا و بی عیب و نقص را برای پوست شما فراهم می کند.

روغن ارگان استفاده در این محصول از درختی کمیاب به اسم درخت زندگی گرفته شده است.

این روغن سر شار از ویتامین E و حاوی 80 درصد اسیدهای چرب است که برای پوست مفید است.

روغن ارگان خاصیت ضد پیری دارد.

کرم پودر فلورمار

کرم پودر فلورمار

افرادی که دارای پوست چرب هستند بعد از چند ساعت در نواحی بینی و پیشانی شاهد تجمع چربی و برق افتادن آرایششان می شوند. برای همین منظور فرمولاسیون مات توسط تولید کنندگان لوازم آرایش ارائه شده تا بتواد در مدن طولانی آرایش را حفظ کند.

کرم پودر فلورمار با پودرهای جاذب موجود در خود تمام چربی پوست را به خود جذب می کند و ظاهری صاف و یکدست به شما می دهد.

این کرم پودر حاوی ویتامین E است. ویتامین E مانع پیری پوست می شود. یکی از پرطرفدارترین برند فلورمار، کرم پودر مات مخملی فلورمار است که با بافت نرم و فرمولاسیونی که دارد باعث پوشانده شدن عالی پوست می شود. این کرم پودر به خوبی پوست را مرطوب کرده و ظاهری طبیعی به پوست می دهد.

پوش مات و مخملی این کرم پودر کاری می کند تا در طول روز ظاهری شاد و بدون خستگی داشته باشید.

این کرم پودر برای پوست های خشک و حساس توصیه نمی شود.

مجله خبری طاها بیوتی