انواع لاک ناخن و برند های معتبر لاک

انواع لاک ناخن و برند های معتبر لاک

در حال حاضر انواع گوناگونی از لاک ها در بازار وجود دارند ،که هر کدام از لاک ها محل استفاده خود را دارند به طور مثال از لاک اکلیلی در محل کار استفاده نمیشود بنابراین شناخت لاک ها میتواند در انتخاب انها کمکتان کند.

انواع لاک ها عبارتند از :
لاک مات
لاک اکلیلی
لاک متالیک یا اینه ای
لاک ژلی
لاک نئون
لاک صدفی
لاک ترک
لاک مغنطیسی
لاک مخملی
لاک شنی

لاک مات

از این نوع  لاک همه ما استفاده کرده ایم . این لاک حالت براق ندارد و توجه زیادی جلب نمیکند و مخصوص مکان های رسمی و افراد ساده پوش است .ولی اگر شما بخواهید میتوانید بعد از خشک شدن ان به ان بر ناخن بزنید تا براق شود .

این نوع لاک در اثر ترکیب با لاک های دیگر جذابیت خاصی به خود میگیرد و استفاده همزمان آنها در مجالس زیبایی خاصی به شما میدهد .

لاک ناخن مات

لاک ناخن مات

لاک اکلیلی

این نوع لاک دارای ذرات ریز اکلیل است و این باعث شده لاک جلوه خاصی داشته باشد و مناسب برای مهمونی های شاد مانندجشن عروسی باشد . وقتی از این نوع لاک استفاده میکنید سعی کنید از برق ناخن هم بعد از خشک شدن ان استفاده کنید که هم زیبایی بیشتری به ناخن شما و هم دوام ه لاک بدهد.

این نوع لاک بین تمامی لاک ها بیشتر استفاده میشود به دلیل زیبایی ان که هر چند پاک کردن ان سخت است .

سعی کنید در مجالس رنگ لاک اکلیلی خود را با اکسسوری خود ست کنید تا جلوه و زیبایی خاصی داشته باشد .طیف رنگی این لاک ها هم متنوع تک رنگ و چند رنگ است .

لاک ناخن اکلیلی

لاک ناخن اکلیلی

لاک های متالیک یا اینه ای

این نوع لاک سطح صاف و براق و درخشنده ای دارد و جلوه خاصی روی دستانتان دارد . زمانی که از این لاک استفاده میکنید نیازی به برق ناخن هم ندارید . ولی باید مراقب انها باشید تا رویش خراش نیفتد و زیبایی ان به هم نریزد و موقع لاک زدن تمامی ان را روی ناخن در یک سطح پخش کنید .

در زمان استفاده از این نوع لاک بعتر است از اکسسوری براق و همرنگ ان استفاده کنید و یا میتوانید کیف و کفش همرنگ ان بپوشید.

لاک ناخن اینه ای

لاک ناخن اینه ای

لاک های ژلی

این نوع لاک مهارت و تجهیزات میخواهد و استفاده از ان راحت نیست و به راحتی مانند لاک های دیگر نمیتوانید از ان استفاده کنید. ولی اگر علاقه به این نوع لاک دارید در سالن های ارایشی این کار را میتوانید انجام دهید .

طریقه استفاده از لاک ژلی این شکلی است که شما لاک را در یک ضخامت روی سطح ناخنتان پخش میکنید و با استفاده از یک منبع نور uv ان را خشک میکنید (از حالت مایع به جامد تغییر میکند) .

علاوه براینکه برای استفاده از لاک ژلی نیاز به مهارت و تجهیزات دارید باید شرایط ناخن هایتان هم فراهم باشد . استفاده از این نوع لاک در مواقعی که ناخن کاشته اید باعث مصنوعی جلوه کردن ناخنتان میشود .

 

لاک نئون یا شبرنگی

از این نوع لاک کمتر استفادهد میشود به دلیل طیف رنگی خاص و روشن و جیغ ان . طریقه عملکرد ان این شکلی است که این لاک نور را جذب و در مکان های کم نور بازتاب میکند .

از این لاک بیشتر خانمها و دختر خانمهایی که تیپ اسپرت دارند استفاده میکنند .

استفاده این لاک در مراسم عروسی چنان جالب نیست اما این لاک در حالت عادی با لباس های اسپرت ظاهر خوبی دارد .

شما میتوانید این لاک را با سایه چشمانتان و یا با دستبند و گزدنبند خود ست کنید .

لاک ناخن شبرنگی

لاک ناخن نئون

لاک صدفی

این لاک بسیار زیباست اما مانند برق ناخن،ناخن را براق میکند در واقع مانند برق ناخن رنگی عمل میکند. طیف رنگی این لاک ها روشن است ولی جیغ نیست و برای استایل های اداری بسیار جذاب و خاص است .

احتمالاتاثیر رنگ ها بر روی پوستتون رو میدانید و باید بگم لاک های صدفی باعث روشن جلوه کردن رنگ پوستتون میشود

لاک ناخن صدفی

لاک ناخن صدفی

لاک ترک

لاک ترک ازجمله لاک های خاص است . این لاک این شکلیست که بعد از خشک شدن حالت ترک برمیدارد بخش هایی که ترک برداشته اند تغییر رنگ میدهند.این لاک مخصوص مجالس شاد است .

ترکیب این نوع لاک با لاک های مات بسیار جذاب میشود .

این لاک مکان خاصی ندارد بسته به سلیقه خود میتوانید از ان استفاده کنید.

لاک ناخن ترک

لاک ناخن ترک

لاک مغناطیسی

لاک بسیار خاص که نیاز به کمی خلاقیتتت والبته مهارت دارد. این نوع لاک اهن ربایی در روی درب خود دارند که برای طرح دهی استفاده میشود .

طریقه استفاده : لاک را بزنید و قبل از خشک شدن با اهن ربا به ان شکل دهید.

شاید طریقه استفاده طولانی نداشته باشد ولی مهارت نیاز دارد . بنابراین توصیه میکنم اگر مهات لازم را ندارید به سالن های ارایشی بروید

.

این نوع لاک مناسب مهمانی های شب است چون هم براق است و هم زیبا!

لاک ناخن مغناطیسی

لاک ناخن مغناطیسی

لاک مخملی

لاک مخملی داخلش پرز هایی دارد که هم خوب است و هم بد ؛ خوبی ان زیبایی منحصر به فرد ان است و بدی ان نیاز به مراقبت بالا چون در صورت شسته شدن امکان ریزش پرز ها وجود دارد .

حالت ان مات است ولی میتوانید با استفاده از برق ناخن هم ان را براق و مستحکم کنید.

لاک ناخن مخملی

لاک ناخن مخملی

 

لاک شنی

لاک شنی نیاز به فیکس شدن با برق ناخن را دارد . چون پس از خشک شدن حالت فانتزی و شنی پیدا میکند وامکان ریزش دارد . این لاک ، مانند لاک مخملی نیاز به مراقبت دارد.

طیف رنگی این لاک هم روشن و هم تیره است .

هر چند زیباست ،ولی استفاده ان در سنین کم رایج است.

لاک ناخن شنی

لاک ناخن شنی

پیشنهادی !

مثلا استفاده از روسری که حالت کویری دارد با لاک ترک خیلی خاص است .

این موضوع بستگی به خلاقیت  سلیقه خودتون داره .

 

 

 

برند های معتبر لاک

برترین برند لاک ها در ایران

  1. برند کالیستا : نکات مثبت این برند لاک ،فرچه مناسب و یکنواختی مایع داخلش
  2. برند انیکا: نکات مثبت این برند لاک ،زود خشک میشود و تنوع بالایی دارد
  3. برند این لی:ماندگاری بالا و طیف رنگی وسیع

برترین برند لاک ها خارجی

  1. برند او پی ای : این شرکت امریکایی به صورت تخصصی در زمینه تولید لاک فعالیت میکند و نکته مثبت محصولات انها قابل مقایسه با دیگر برند ها نیست .
  2.  برند رولون : یک برند امریکایی که سابقه درخشانی در زمینه تولید لوازم ارایشی داشته و لاک ها این مجموعه باکیفیت و مرغوب است.

این شما هستید که زیبایی رو با سلیقه خودتون میسازید و ما هم کمکتون میکنیم :tahabeauty.com

مجله خبری طاها بیوتی