انواع سایه چشم و برند های معتبر سایه چشم

انواع سایه چشم و برند های معتبر سایه چشم

سایه چشم یکی از پرکاربرد ترین لوازم در آرایش چشمان است که جلوه خاصی به چشمان شما میبخشد مهم است که درباره انواع سایه و برند های معتبر سایه بدانید چون در آن صورت میتوانید خیلی خوب خرید  و انتخاب کنید.و در نتیجه کیفیت آرایش بالا تری داشته باشید.

سایه چشم های متفاوتی در بازار وجود دارند که هر کدام از جلوه ای خاص برخوردارند  و هر کدام در جایی استفاده میشوند 

انواع سایه چشم عبارتند از :

سایه چشم پودری

سایه چشم مایع

سایه چشم کرمی

سایه چشم مدادی

خط چشم پودری فشرده

این ها انواع سایه چشم بودند که در بازار و جعبه ارایشی هر خانمی موجود هستند رایج ترین سایه در بین خانم ها سایه چشم پودری فشرده بوده که در پالت های سایه چشم متفاوت تولید و از تنوع رنگی بیشتری برخوردارند .

این سایه ها در پوکه های متفاوت تولید میشون و معمولا هر کدام دیزاین خاص و زیبا ی خود را دارند و هر کدام هم از کیفیت های متفائتی برخوردارند .

در ادامه چند برند خوب سایه را معرفی میکنیم:

سایه چشم رولوشن

سایه چشم دبورا

سایه چشم میبلین

سایه چشم هدی بیوتی

سایه چشم آرکانسیل

سایه چشم این لی

سایه چشم زاو

سایه چشم  یور

سایه چشم بورژوآ

تمامی این برند ها پالت های سایه متنوعی دارند با رنگبندی متفاوت و کاربردی  و انواع مختلف مانند اکلیلی و مات و نیمه مات و…

مناسب هر نوع سلیقه ای .

برند رولوشن

این برند محبوب بازار برندی اینگلیسی است که در تولید لوازم آرایشی سابقه درخشانی دارند و طرفداران زیادی دارد .این برند دارای تنوع رنگی بالا در هر پالت است  و شما با توجه به مکانی که در ان از این استفاده خواهید کرد ان را انتخاب میکنید .

دارای طیف رنگی بالا و ضد الرژی است .و رنگدانه قوی و ماندگاری بالایی دارد .

برند سایه چشم دبورا

برند محبوب ایتالیایی که طرفداران زیادی به خاطر کیفیت و ماندگاری بالا طیف رنگی وسیع خود دارد و صادرات زیادی هم به کشورهای دیگه دارد .

برند سایه چشم میبلین

این برند فرانسوی به دلیل ماندگاری بالا و رنگدانه های قوی و رنگبندی منحصربسیار پرطرفدار است به دلیل رنک بندی خاص هر پالت سایه چشمش فروش زیادی دارد چاکه میتوان در هر مهمانی با ان درخشید.

برند سایه چشم هدی بیوتی

برند هدی بیوتی یک برند امریکایی بسیار گران قیمت و با کیفیت است و منحصربه فرد ترین طراحی و رنگ بندی را دارد که بسیار پرطرفدار است  و باعث ایجاد زیبایی خاصی درچهره شما میشود .

برند سایه چشم آرکانسیل

این برند یک برند فرانسوی با ماندگاری بالا و رنگ بندی خاص ورنگدانه های بسیار قوی بوده که طرفدران زیادی دارد . بافت این محصول بسیار قوی بوده و مناسب استفاده در مهمانی و عروسی است  .

برند سایه چشم این لی

این برند از بافت مخملی و ماندگاری بالایی برخردارد و رنگ های خاص و متنوعی در هر پالت دارد که طرفداران زیادی جذب کرده

بعضیس از پالت های سایه این لی چهار رنگه بوده و این رنگ ها از یک خانواده هستند این لی این چهار رنگ را طوری طراحی کرده که نظر هر بیننده ای را جذب میکند .

برند سایه چشم زاو

این برند سایه چشم مناسب است برای پوست های حساس چرا که از مواد طبیعی ومرغوب تری ساخته شده. سایه چشم صدفی این محصول فروش بالاتری نسبت به سایر محصولات این مجموعه دارد . رنگدهی قوی دارد .

برند سایه چشم یور

برند کشور المان است خاص وباکیفیت است و ماندگاری و رنگ دهی یالایی هم دارد .بافت سبک و مخملی و بسیار خوشرنگ است .

سایه های شاین این مجموعه بسیار خاص جلوه کرده اند و فروش بالاتری داشته اند .در کل با این سایه میتوانید ارایشی ملیح و زیبا داشته باشید.

 برد سایه چشم بورژو

محصول کشورذ فرانسه که ماندگاری بسیار بالایی دارد و ضد حیساسیت است . بافت نرم سبکی دارد که باعث خستگس پلک ها هم نمیشود .

جهت خرید انواع سایه های باکیفیت به صفحه محصلاتمون مراجعه کنید.

مجله خبری طاها بیوتی