انواع خط چشم و برند های معتبر خط چشم

انواع خط چشم و برند های معتبر خط چشم

همانطور که میدانید آرایش تاثیر زیادی به ری چهره شما دارد و جلوه صورت زییبای شما را دو چندان میکند . آرایش چشمان از دیر باز مورد استقبال تمامی خانم ها بوده و تاثیر خلی زیادی بر روی درست یا ریز جلوه کردن چشمان شما دارد و بنا براین آرایش چشمان هم از اهمیت زیادی برخوردارد . یکی از لوازم های ارایش چشمان که خیلی مورد استفاده قرار میگیرد ،خط چشم است اما در قدیم سرمه بوده ولی با اینکه امروزه خط چشم های جدیدی به بازار عرضه شده اند ولی باز هم استفاده از سرمه رایج است
در این مقاله سعی کردیم شما را در خرید خط چشم راهنمایی کنیم .

انواع خط چشم های رایج عبارتند از :
خط چشم مایع
خط چشم ماژیکی
خط چشم مدادی

 خط چشم

خط چشم

**بنابر مهارت خود از خط چشم های بالا استفاده کنید .**

خط چشم مایع

چیزی که ما همیشه دیده ایم . خط چشمی که یک براش مخصوص دارد و یک بدنه پر از مواد سیاه خط چشم . این نوع خط چشم جلوه زیبا تری به سایر خط چشم ها دارد و براق است ولی باید بگم استفاده از این نوع خط چشم کمی مشکل است و نیازمند مهارت .
ولی همیشه قبل از کشیدن خط چشم نگاه کنید که مایع زیادی روی ان نباشد چون جلوه را زشت میکند .

خط چشم ماژیکی

بسیار براق و زیبا است و استفاده از ان بسیار راحت است . همانطور که میدانید طراحی ان مانند یک خودنویس بوده و مانند خط چشم مایع نیست و برای استفاده از ان به مهارت زیاد نیاز ندارید .

خط چشم مدادی

این نوع خط چشم حالت براق ندارد و مات است و به قولی روان و رنگ دهی کمتری نسبت به خط چشم ماژیکی دارد . طراحی ان هم مانند مداد است.

اینکه از خط چشم خوبی استفاده کنید بسیار مهم است زیرا در مواقعی باعث به خطر انداختن سلامت چشمانتان میشود .

برند ها معتبر خط چشم

برند بیو : جزو برند های برتر دنیا بوده ومحبوبیت زیادی بین افراد دارد.این برند برند آلمانی است . شرکت بیو در زمینه لوازم آرایش و بهداشتی فعالیت داشته و از بهترین برند های خط چشم جهان است . خط چشم مایع بیو و خط چشم مویی بیو و خط چشم ماژیکی بیو از پرطرفدار ترین محصولات این شرکت هستند .
گلدن رز : خط چشم گلدن رز محصول کشور ترکیه است که علاوه بر زیبایی به سلامت چشمان نیز توجه ویژه ای میکند و بات سبکی هم دارد .مناسب است برای چشمان حساس و استفاده روزانه.

فلورمار: برند کشور ترکیه است و بسیار پر طرفدار … چند تا از ویژگی این برند مانند ماندگاری بالا ، جلوه بالا ،رنگدانه زیاد و قوی ، نداشتن ریزش است.
تمامی خط چشم های این مجموعه آرایشی طرفداران زیادی دارند.

اترنیتی : برند کشور المان است و کیفیت بسیار بالایی دارد و بسیار ماندگار است . به دلیل نداشتن ریزش این محصول یک آرایش یکدست و زیبا تحویل شما میدهد .پر فروش های این شرکت خط چشم مویی است .

بورژوا:برند کشور فرانسه است و طراحی زیبا و بافت سبکی دارد و رنگدانه های بسیار قوی هم دارد . به دلیل مهندسی بالا برای ساخت این محصول این محصول برای هیچ کس حساسیتی به وجود نمی اورد.ظاهری یکدست دارد که باعث وجود چین و چروک در بالای چشمان شما نمیشود .

همین طور که کشور های زیادی در عرصه زیبایی فعالیت میکنند مانیز در این عرصه فعالیت داریم .

برند های معتبر خط چشم ایرانی

کالیستا:مدل های پر فروش این برند خط چشم ماژیکی لاین اکسپرس و لاینر اند شیپر کالیستا است . بافت سبک دارد و جلوه آن کاملا طبیعی است .
مای: همه ما این برند رو میشناسیم یک برند ایرانی که در عرصه تولید لوازم آرایشی و بهداشتی فعالیت بالایی دارد و قیمتا و کیفیت مناسبی هم دارد .فروش بالای این برند در خط چشم مویی آن است در این خط چشم ویتامین E وجود دارد و ضد آب است .
شون :خط چشم شون روی پلک پخش نمیشود و ماندگاری بالایی دارد جزو برند های برتر ایران است . بر روی چشمانتان جلوه بسیار طبیعی و خاصی هم دارد . پرفروش های این برند خط چشم ماژیکی و مویی ان است.
جهت خرید خط چشم به این آدرس مراجعه کنید : tahabeauty.com

مجله خبری طاها بیوتی