آموزش سایه چشم کشیدن در دو دقیقه

آموزش سایه چشم کشیدن در دو دقیقه

سایه چشم یکی از ابزار های ارایشی پرطرفدار و پرجلوه است که همه ما باید بلد باشیم آن را بکشیم .

همه ما دوست داریم بتوانیم زیبا سایه چشم بکشیم و منحصر به فرد باشیم در کمترین زمان ولی نمیدانیم چطور این کار را انجام بدیم در این مقاله من به شما ترفند هایی برای سایه چشم را اموزش میدهم که راحت و زیبا سایه چشم بکشید بر اساس زیبا ترین سایه ها ولی نیازه نکاتی را در باره آن دانید که به مقاله نکات کشیدن سایه چشم  مراجعه کنید .

سایه چشم

سایه چشم

این مدل سایه چشم مناسب مجالس عروسی است چون بسیار غلیظ و چشمگیر است .

همانطور که میبینید از دو رنگ تشکیل شده که به دلخواه خودتان میتوانید ان را انتخاب کنید .

سایه بنفش مثل یک نوار نازک بالای سایه ابی را پوشانده .

اول با سایه ابی محدوده ای کوچک مشخص کرده و بعد داخل ان رابا همان سایه و یکی تیره تر از آن پر کرده و این محدوده را حالت بادامی مشخص کرده . گوشه هایش را تیره و مات و بقیه را ابی روشن براق زده و بعد با یک براش تمیز آن را پخش کرده . برای این قسمت از دو تا گوش پاک کن استفاده کنید یکی را آغشته به آبی تیره و دیگری را آغشته به آبی روشن کنید و بعد بالای چشمتان بکشید و بهد با استفاده از یک براش تمیز آن را پخش کنید .

بالای سایه ابی را هم با سایه بنفش یک خط نازک کشیده که برای این قسمت میتوانید از قاشق استفاده کنید . برای این قسمت از سایه های مات استفاده کنید .

بعد از اینکه هر دو را زدین با براش های جدا یکبار دیگر آن ها را پخش کنید .

آموزش سایه چشم کشیدن

آموزش سایه چشم کشیدن

در این سایه چشم از 4 رنگ سایه استفاده شده .

اکلیلی

سفید شاین

کرمی تقریبا تیره

بادمجونی

قسمت کرمی را کشیده طراحی کرده و داخلش را با همان پر کرده و بعد با براش تمیز آن را پخش کرده و بعد با سفید شاین وسطش را کمی رو شن تر کرده ولی نه آنقدر که سفید دیده بشود و بعد دوباره آنها را با براش پخش کرده تا زیباتر دیده بشود . (از گوش پاک کن استفاده کنید برای این قسمت )

بعد بالای چشم را پاک کرده و با یک سایه چشم مدادی اکلیلی یک خط نازک کشیده . اگر برای این قسمت دستتان میلرزد از یک چسب قسمت بالایش استفاده کنید .

برای قسمت بلایش هم از یک قاشق استفاده کنید . قاشق را روی سایه ها بگذارید و بالای چشمتان را با سایه مورد نظر رنگ کنید حال قاشق را برداشته و پاینش را با همان تیره تر کنید .

(برای پخش هر قسمت از براش جدا استفاده کنید)

گاهی بعضی از قسمت ها ناخواسته رنگ میشود ان ها را با گوش پاکن آرام پاک کنید .

سایه چشم

سایه چشم

میدانیم که یک رنگ مات در کنار یک رنگ اکلیلی بسیر جذاب است .

برای قسمت بالایی که میدانید از قاشق یا چسب استفاده کنید .

برای قسمت پایین از یک رنگ سایه اکلیلی که بهتره مایع باشد استفاده کنید .  گوشه هایش را هم با همان رنگ البته مات پر کنید و بعد این قسمت ها را حتما براش بزنید .

سایه چشم

سایه چشم

تشکیل شده از سه بخش بالا

میانه

پایین

قسمت میانه با رنگی روشن مانند سفید یا طلایی سازگار است و حتما شاین باشد .(برای این قسمت با چسب کار کنید بال و پایین را چسب بزنید )

قسمت بالا مات از دو رنگ یکسان ولی تیره و روشن استفاده شده (بعد از انجام قسمت پایین با قاشق کار کنید)

قسمت پایین از سه رنگ هم طیف استفاده کنید وگوشه بیرونی را تیره تر بزنید وسط را بعد از زدن با سایه شاین سفید بپوشانید و گوشه داخی را هم همین طور ولی کمتر از وسط حالا با یک براش پخشش کنید ولی حواستان به قسمت میانه باشد .( برای این قسمت از گوش پاک کن استفاده کنید)

پس اول قسمت میانه را با چسب و بعد قسمت پایین را با گوش پاک کن آغشته به سه رنگ سایه و قسمت بالا را با قاشق مشخص و با براش رنگدهی به قسمت های روش و قسمت های تیره را با گوش پاک کن بکشید با یک براش تمیز پخش کنید .

قسمتی از ترفند های سایه کشیدن را دز این مقاله برایتان آموزش دادم . ولی این ها بخشی از ترفند ها هستند و شما میتوانید با هر آنچه در اطرفتان هست سایه چشم های زیبا و خاص بکشید .

ولی سایه ای که انتخاب میکنید هم مهم است باید با کیفیت و رنگبندی زیبا ماندگاری مناسب و رنگدهی بالا باشد . شما میتوانید از سایت ما سایه هایی باکیفیت و خاص تهیه و استفاده کنید و مانند تمام مشتریان ما راضی و خشنود باشید .

مجله خبری طاها بیوتی